Enjin Coin Anlaşması - CoinSoruCevap.Com

Kaydol

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Cevap Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Kripto paralarla ilgili soru sormak ve insanların sorularını yanıtlayarak diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal paltformumuza hoşgeldiniz.

Parolanızı mı unuttunuz?

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Enjin Coin Anlaşması

Enjin Coin Anlaşması

Yeni bir NFT pazarı, simgeleştirilmiş sanatı ve medyayı gerçek hale getirmeyi, tişörtler ve şapkalar gibi şeylere koymayı ve hatta bunları 3 boyutlu yazdırmayı planlıyor.

Fungible token’ların fiziksel öğeler tarafından desteklenmesine izin veren bir ekosistem Enjin ile ortaklığa girdi.

Uniqly kendisini “sanal fungible tokenler ile gerçek dünya malları arasında bir köprü” olarak tanımlıyor ve NFT sektörünün karşılaştığı son engellerden birini çözmeyi hedefliyor.

CryptoPunks, FC Barcelona hayranı jetonları ve 70 milyon dolarlık Beeple kolajları kesinlikle dijitaldir. Yani onları duvara asamaz, göğsünüze takamaz veya bir müzede sergileyemezsiniz.

Ancak Uniqly’nin sunduğu NFT’ler somut bir şey için kullanılabilir, yani bu dijital varlıklar gerçekleştirilebilir ve görebileceğiniz ve dokunabileceğiniz bir şeye dönüştürülebilirsiniz.

Yeni işbirliği, Uniqly’nin ekosisteminin geliştirilmesinde Enjin’in teknik desteğiyle Efinity ağını geliştireceği ve daha hızlı, daha sorunsuz ve daha güvenli işlemlerin önünü açacağı anlamına geliyor .

Enjin için büyük bir dönüm noktası yaptığı yükselişe geçtiği Mart ayında geldi. Finity açıldı. Polkadot üzerine inşa edilmiş bir nesil NFT blockchain olarak kendisini kanıtladı.

Uniqly’deki yöneticiler, Enjin’in Efinity blok zinciri ile eşleştirilen son teknoloji araç ve hizmetlerinin, platformunun hızlı büyüme ve organik gelişmeye sahip olmasını sağlamada etkili olacağına inanıyor.

Uniqly, “Enjin sayesinde fiziksel ve dijital dünya arasındaki çizgileri bulanıklaştıran küresel, merkezi olmayan bir pazara doğru ilk adımı attık” dedi.

Canlı yayına giriyor

Uniqly, projesini başlatmak için 12 Mayıs’ta, her biri benzersiz ve rastgele oluşturulmuş bir tasarıma sahip özel bir koleksiyondan T-shirtler için kullanılabilecek jetonlarla ilk NFT müzayedesini gerçekleştirecek.

10.000 NFT, Uniqly’nin beyaz listesine kaydolanlar için 17:00 CET – 16:30 – 0.06 ETH’den başlayan ve daha fazla T-shirt satın alındıkça 0.4 ETH’ye yükselen fiyatlarla satışa sunulacak .

Tişörtüler, şapkalar, maskeler ve daha fazlası gibi tüm yüksek kaliteli giyilebilir ürünler gibi, tişörtler de söz konusu token’ın Etherscan sayfasına bağlanan bir QR koduyla birlikte gelir .

NFT yaratıcıları ve satıcıları, kendi Pazar yerinde, tokenize edilmiş ürünü Uniqly’nin ürünlerinden birinde veya şirketin deposunda emanet yoluyla depolanan herhangi bir gerçek dünya ürününde satacak olan hatlar başlatabilir.

Elbette, Uniqly’nin kendi tokenı UNIQ, 13 milyon adet basılmış.

Diğer kullanımlar arasında teklife Uniqly da planları esnetme diğer projeler ile ortaklaşa UNIQ likidite havuzları oluşturarak,. Staker’lar, sınırlı sürüm NFT koleksiyonlarına erişebilecek.

Tokenomik

Şirket, özel yatırımcılara ön satışını ve Mart ayında iki halka satışını tamamladı. 20 Mart kamu satışının 3 milyon UNIQ 10 dakikada satılması ve 31 Mart’ta 3,66 milyon UNIQ satışının sadece dört dakikada satılmasıyla talep yüksekti.

Satılan 8.21 milyon token, önümüzdeki aylarda alıcılara haftalık gruplar halinde dağıtılacak, böylece piyasayı doldurmayacaklar.

UNIQ, Nisan ortasında Uniswap’te listelendi ve platformun etkileyicilerle işbirliği içinde başlatılan ilk NFT’leri artık düştü.

binance

binance

Sorumluluk Reddi: Yazarın ve cevap verenlerin görüşleri ve fikirleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya başka bir tavsiye niteliğinde değildir.

Yorum Yap